Spotlightsessies adviseurs | november 2021
  • Home
  • Programma
  • Data en tijden
  • Aan-/afmelden
  • Contact
Spotlightsessies adviseurs | november 2021
Spotlightsessies adviseurs | november 2021
  • Home
  • Programma
  • Data en tijden
  • Aan-/afmelden
  • Contact

Programma


Pensioenakkoord Indicatietool
Onze actuaris Marcus Haveman geeft een demo van onze Pensioenakkoord Indicatietool. Door het pensioenakkoord wordt het pensioenstelsel aangepast aan de veranderingen in de samenleving (demografie, economie, arbeidsmarkt). De financiële gevolgen van het pensioenakkoord verschillen per werkgever. Het is aan te raden om op tijd met werkgevers in gesprek te gaan, ook al is de nieuwe wet- en regelgeving nog niet definitief. We hebben de Pensioenakkoord Indicatietool ontwikkeld om je hierbij te helpen.

 

Tools in de Human Capital Planner (Generatieregeling Indicator en Pensioenbarometer)
De Human Capital Planner (HCP) biedt  – op basis van pensioendata - eenvoudig inzicht in de pensioenregeling van je klant.

In de HCP bieden wij een Generatieregeling Indicator: een simpele voorbeeld berekening op basis van data van je klant, die in één oogopslag inzicht biedt of een generatieregeling interessant kan zijn voor je klant. Daarnaast krijg je met de Pensioenbarometer inzicht per leeftijdsgroep  wat de pensioenverwachting is ten opzichte van een “normaal” verwacht pensioen.  

Ben je benieuwd naar deze tools in de HCP? Neem dan deel aan deze sessie.

 

Schrijf je hier in voor één of beide sessies.

Spotlightsessies adviseurs | november 2021

Spotlightsessies adviseurs | november 2021Registratiewebsite voor Spotlightsessies adviseurs | november 2021

Spotlightsessies adviseurs | november 2021events@nn.nl

Spotlightsessies adviseurs | november 2021events@nn.nlhttps://www.nn-events.nl/spotlightsessies-adviseur-november2021

2021-11-08

2021-11-18

OfflineEventAttendanceMode

EventScheduled

Spotlightsessies adviseurs | november 2021Spotlightsessies adviseurs | november 20210.00EUROnlineOnly2019-01-01T00:00:00Z

Nog niet bekendNog niet bekend